Naše firma nabízí:

Firma Umělecká řemesla a Umělecké čalounictví Karel Dušek působí na českém trhu již od roku 1996. Společnost sídlící na Praze 5 se od svého založení specializuje na rekonstrukce klasických interiérů a nábytku – křesla, židle, ušáky, klubovky, sofa, otomany, fotely, harfy a další. Provádíme opravy novodobého čalouněného nábytku, zajišťujeme restauraci koženého nábytku, křesel a sedacích souprav. Dodáváme na trh originální restaurovaný starožitný a stylový nábytek, ale i vysoce kvalitní repliky původního nábytku z prvotřídního masivního dřeva. Nábytek je vyráběn tradičními technologiemi profesionálním řemeslným zpracováním s významným podílem ruční práce, čímž se každý kus stává originálem.

Mimo jiné nabízíme práce truhlářské a restaurátorské. V naší práci se zaměřujeme na klasický způsob i moderní technologie. Dále vyrábíme speciální sendvičové matrace na míru.

Samozřejmostí je profesionální poradenský servis. Budeme se těšit na Vaši návštěvu našeho areálu a případnou spolupráci.

Restaurování nábytku

Provádíme celkovou rekonstrukce klasických interiérů, restaurování nábytku, rekonstrukce koženého nábytku a jejich vybavení a výroba na zakázku. Dále nabízíme čalounické, truhlářské a restaurátorské práce. Čalounické práce provádíme klasickým způsobem i moderní technologií.

Textilní dekorace

Složité závěsy s drapériemi, francouzské záclony, přehozy, potahy, látkové tapety, textilní části interiérů, výběr ze širokého sortimentu potahových materiálů.

Vlastní doprava

Zajistíme pro vás přepravu čalouněného nebo restaurovaného nábytku.